Світлодіодна різнобарвна неонова стрічка 12 вольтів + блок від мережі 220 В 5 м 11х5 мм — гнучкий LED NEON RGB
625 ₴
- В наявності
- Код: 132963
+380 (50) 964-03-53
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світлодіодна різнобарвна неонова стрічка гнучкий LED NEON RGB. Стрічка працює від 12 вольтів + до комплекту входить адаптер-блок для під'єднання неону від мережі 220 вольтів до розетки.
Це недорогий атрибут, який допоможе швидко перетворити інтер'єр квартири, офісу, ресторану тощо. Також цей неон ідеально підходить для виготовлення рекламних вивісок. Вона не боїться вологи, можна використовувати на вулиці. Обладнана яскравими довговічними світлодіодами 2835. Можна різати що 2,5 см.
Ціна указу за бухту 5 метрів! Розмір стрічки: 11 мм на 5 мм, світить торець!
Особливість світлодіодної неонової стрічки — гнучкий LED NEON 5 м:
- стильний зовнішній вигляд;
- просте встановлення;
- працює від 12 вольтів або від 220 вольтів;
- рівномірне світло;
- можливість різання;
- універсальність;
- вологозахист;
- якісні яскраві світлодіоди.
Характеристики декоративного неону:
- Работа от 12V или 220V;
- Робоча температура — від -40 °C до +45 °C;
- Термін експлуатації — до 13 000 годин;
- Кут світіння — 160°;
- Потужність — 12 Вт/м;
- Довжина — 5 м;
- Монтажний розмір — 5х11мм;
- Колір світіння — RGB.
- Неонова стрічка 5 метрів.
- Інвертор (блок) від 220 В у розетку.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | KST |
| Країна виробник | Китай |
| Колір світіння | RGB (різнокольоровий) |
| Управління | Пульт ДУ |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс підключення | 12V - 220V |
| Основні | |
| Тип освітлення | Світлодіодна стрічка |
| Кут світіння | 160 град. |
| Тип світлодіодів | SMD2835 |
| Напруга | 12 В |
| Споживана потужність | 60 Вт |
| Режим роботи | Статичний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 625 ₴











