Автомобільний ендоскоп із поворотною камерою 180o — керований бороскоп для СТО USB MicroUSB Type-C 1 м
4 796 ₴
- В наявності
- Код: 1632
Автомобільний ендоскоп із поворотною камерою — керований бороскоп для СТО USB Micro-USB Type-C 1 м лінза 8.5 мм.
Поворот камери на 180o, підходить для андроїдів телефонів із підтримкою OTG. Є виходи для під'єднання USB, Micro-USB, Type-C. Також до комплекту входять два придільники Micro-USB и Type-C
USB камера — ендоскоп для технічного використання.
Застосовується цей ендоскоп для перегляду важкодоступних місць, як-от двигун автомобіля, каналізаційні труби, димоходи, закриті облицювальним матеріалом ванні тощо.
USB-камера (ендоскоп) приєднується до ПК, ноутбука, планшета або смартфона та передає кольорове відео та фото на його екран.
Живлення ендоскопа відбувається від USB.
Для використання в темних місцях, на голівці зонда, поруч із камерою, розташовані 6 світлодіодів. Яскравість підсвічування регулюється на ручці.
За допомогою кнопки на пульті керування можна робити фотографії.
Огляд керованого ендоскопа:
Характеристики ендоскопа з поворотною камерою:
- Діаметр: 8,5 мм;
- Під'єднання до виходів: USB — Micro-USB — Type-C;
- Довжина: 1 метра;
- Захист: IP 67 — пило- та вологозахищений.
- Яскравість: регулюється (8 світлодіодів)
- Підтримка систем: Android/Windows 2000/XP/Vista/7/10.
- Кут повороту лінзи: 180 градусов
Комплектація
1 шт. - ендоскоп із поворотною камерою 180 градусов
1 шт. - перехідник microUsb — Usb
1 шт. - перехідник Type-C
1 шт. - посібник користувача англійською
Основні | |
---|---|
Виробник | KST |
Країна виробник | Китай |
Стан | Новий |
Основні атрибути | |
Тип передавання даних | Відеосистема |
Діаметр кабелю/трубки | 8 мм |
Довжина кабелю/трубки | 1 м |
Загальні | |
Вага | 0.702 кг |
- Ціна: 4 796 ₴