Отзывы о компании ПРИКУПИ
- Андрей П.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Александр К.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Годинник супер!
- Руслан Г.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Олег В.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Анна П.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Наталья В.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Марян Ч.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- руслан Ф.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Дмитро Б.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Дмитрий Я.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Замовив реле на поштомат НП (довірився цій компанії вважав, що сенсу дурити немає) ПРИСЛАЛИ ЗАЗДАЛЕГІДЬ ЗЛАМАНИЙ ПРИСТРІЙ ТАК, ЯК У ПОШТОМАТ ПРИХОДЯТЬ ПОВНІСТЮ ОПЛАЧЕНІ ПОСИЛКИ. КОМПАНІЯ ВИРІШИЛА СПИСАТИ ЗЛАМАНИЙ ПРИСТРІЙ ПОКУПЦЮ ЧЕРЕЗ ПОШТОМАТ!!! НЕ РАДЖУ!! ЗАМІНИТИ ВІДМОВИЛИ! У посилці вушка кріплення не було!
